Bajor Ágost (1892-1958): Esztergom. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Díszes fa keretben, 55,5×47 cm / Ágost Bajor (Bayer): Esztergom. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 55,5x47 cm.