Aknay János (1949-): Átjáró. Computer print, papír, jelzett, számozott... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/34/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~14416/Aknay-Janos-1949-Atjaro-Computer-print-papir-jelzett-szamozott-11-Uvegezett-ke~II2241041
2241041
10051
34
15000
Beschreibung: Aknay János (1949-): Átjáró. Computer print, papír, jelzett, számozott: 1/1 (!). Üvegezett keretben. 26x17 cm / János Aknay (1949-): Alley. Computer print on paper, signed. Numbered: 1/1. Framed with glass. 26x17 cm
: tánczos_gábor