15004.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
30 000 HUF
William Henry Bartlett: Gezigten in Holland en Belgie, naar teekeningen op de plaats zelve vervaardigd. Met historische en plaatselijke beschrijving van N. G. van Kampen. Amsterdam,é.n. (cca 1840) , G. J. A. Beijerinck, 4 p.+ 1 (acélmetszetű címlap) t. +232 p.+59 (acélmetszetek, a képek előtt hártyapapírral) t. Holland nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos. / William Henry Bartlett: Gezigten in Holland en Belgie, naar teekeningen op de plaats zelve vervaardigd. Met historische en plaatselijke beschrijving van N. G. van Kampen. Amsterdam, (cca 1840), G. J. A. Beijerinck, 4 p.+ 1 (steel engraving title pages) t.+232 p.+ 59 (steel engravings) t. In Dutch language. Gilt half-leather-binding, with worn cover and spine, spotty.