15018.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Szilády Zoltán: Bulgária. 330 képpel, 3 színes képpel, 17 műlappal, 2 térképpel. Budapest, 1931. Szerző [Centrum nyomda]. 1 t. címkép + 472 p. + 20 t. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, a borítón Berán Lajos plakettjével, kissé kopott.