15022.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
22
Solymossy Sándor: Úti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmácziából. Bp., 1901, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+244+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a kötéstáblán a horvát-dalmát-bosnyák egyesített címerrel, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elején néhány kissé foltos lappal. / Solymossy, Sándor: Travelogue. Pictures from Bosnia, Croatia, and Dalmatia. Gilt linen-binding, with coloured page edges, with a little bit worn cover, with some little bit spotty pages. In Hungarian language.