15001.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
30 000 HUF
20
Magyar László: Délafrikai utazásai 1849-57. években. A Magy. Tudom. Akademia megbízásából sajtó alá egyengette és jegyzésekkel ellátta Hunfalvy János. Első kötet [unicus]. Pest, 1859. (Emich G. ny.) XVI [helyesen XVIII] l+464 lap+8 tábla (kőnyomatok)+ 1 térkép (színes, kihajtható kőnyomat, egy helyen ragasztott). Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben, sérült borítóval. Kissé foltos lapokkal. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel valamint ugyanott egy áthúzott bejegyzéssel.