15226.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Földváry Elek: Törvényszéki orvosszakértői eljárás. Bp., 1889., (Hunyadi Mátyás-ny.), 8+260+IV p. Korabeli félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.