Boleszlav Prus: A fáraó. Bp., é.n. Dante. Goszthony M. Géza (1908-1988) az Eszterházy hitbizomány gazdatisztjének az általa Gyántpusztán bújtatott lengyel katonatisztek által vásárolt és egy betűzött lapon dedikált példány. Kopott félvászon kötésben / Present of Polish military officers to their keeper during Wold War II.