15325.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái. Kiadták barátai: Bajza J[ózsef] és Schedel (Toldy) Ferenc. Második öszves kiadás. Pest, 1847., Kilián György, 2+XVIII+1824 p. (Kéthasábos számozással.) Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerinc felső részén javításnyommal, kissé (foxing) foltos lapokkal, hiányzó címképpel. Ritka!