1979 Bernard Buffet kiállítási plakát . Litográfia, papír. 64x50 cm Üv... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/33/kategorien~Poster/Poster~13875/1979-Bernard-Buffet-kiallitasi-plakat-Litografia-papir-64x50-cm-Uvegezett-keretben-Fre~II2106860
2106860
11920
33
Poster
Beschreibung: 1979 Bernard Buffet kiállítási plakát . Litográfia, papír. 64x50 cm Üvegezett keretben. / French lithographic exhibition poster. In glazed frame
: kozár_edit