Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 28

1940. Pécsi Honvéd Tiszti Vívó Egyesület 1938 egyoldalas Br sport díjplakett, hátoldalon gravírozva PÉCS BAJNOKSÁG 1940. II. 4. PÁRBAJTŐR V. (47,30g/49x74mm) T:1- patina / Hungary 1940. Pécsi Honvéd Tiszti Vívó Egyesület 1938 one-sided Br sports award plaque, engraved on reverse PÉCS BAJNOKSÁG 1940. II. 4. PÁRBAJTŐR V. (47,30g/49x74mm) C:AU patina
30438.

1940. "Pécsi Honvéd Tiszti Vívó Egyesület 1938" egyoldalas Br sport díjplakett, hátoldalon gravírozva "PÉCS BAJNOKSÁG 1940. II. 4. PÁRBAJTŐR V." (47,30g/49x74mm) T:1- patina / Hungary 1940. "Pécsi Honvéd Tiszti Vívó Egyesület 1938" one-sided Br sports award plaque, engraved on reverse "PÉCS BAJNOKSÁG 1940. II. 4. PÁRBAJTŐR V." (47,30g/49x74mm) C:AU patina

Rufpreis:
6 000 HUF
1944. Szent László Sport Év 1944 egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság) (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sports Year 1944) one-sided Br military sports commemorative plaque, engraved M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command) (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina
30439.

1944. "Szent László Sport Év 1944 " egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság)" (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. "Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sport's Year 1944)" one-sided Br military sport's commemorative plaque, engraved "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command)" (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina

Rufpreis:
8 000 HUF
Csehszlovákia 1928-1938. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia) one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina
30440.

Csehszlovákia 1928-1938. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség" egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia)" one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Franciaország 1924. VIII. Olimpiai Játékok - Párizs kétoldalas Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Raoul Bénard (73,29g/55mm) T:1,1- / France 1937. VIIIe Olympiade Paris 1924 two-sided Br medallion in original case. Sign.: Raoul Bénard (73,29g/55mm) C:UNC,AU
30441.

Franciaország 1924. "VIII. Olimpiai Játékok - Párizs" kétoldalas Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Raoul Bénard (73,29g/55mm) T:1,1- / France 1937. "VIIIe Olympiade Paris 1924" two-sided Br medallion in original case. Sign.: Raoul Bénard (73,29g/55mm) C:UNC,AU

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF