Zsolnay Pierrot-figurás hamutál, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/33/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Porzellan~13860/Zsolnay-Pierrot-figuras-hamutal-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-15-cm-d-17-cm~II2135642
2135642
11077
33
Beschreibung: Zsolnay Pierrot-figurás hamutál, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm, d: 17 cm
: kozár_edit