Fehér József (1909-1987) - Légy résen - Cserkészköszöntés. Ón kisplasztika. Jelzett. Sérült. A szoborból az 1933-as Jamboree alkalmával kb. 120 db-ot öntöttek. m: 16 cm / Be prepared - scout greeting tin statue made for the 1933 Gödöllő Jamboree. Signed, damaged. 16 cm