11234.
33. Gelaufene Gross-Auktion
Historische Dokumenten, Handschriften
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
1904 Pávai Vajna Gábriellának, 1904. okt. 4. Leidenberger János m. kir. honvédfőhadnagy, és Pávai Vajna Gabriella, Dr. Pávai Vajna Gábor kir. államtanácsos, kórházi főorvos, Pávai-Vajna Ferenc (1886-1964) geológus, hévízkutató rokonának esküvőjére szóló emlékmappa, benne kézzel írt emlék versikével, aláírva, dátumozva (1904. okt. 3.), nyomtatott címlappal. Díszes, dúsan aranyozott, piros selyemkötésű mappában, a gerincen sérüléssel, a sarkain kis kopásnyomokkal.