10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Ruzicskay György (1896-1993): Menyasszony. Litográfia, papír, ceruzával jelzett és hátoldalán a művész személyes ajándékozási feljegyzésével. 26x19 cm Üvegezett keretben.