Nagy Sándor (1869-1950): Fogadó, Répcelak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban. Jelzett, ajándékozási sorokkal: "Szíves emlékül Jancsó úrnak, Nagy Sándor. Répce-Lak, 1891. aug. 24." 9,5 x 14,5 cm