Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/33/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~14249/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Vitorlasok-a-Balatonon-Olaj-papir-jelzett-70x100-cm~II2139952
2139952
10011
33
95000
Rufpreis:
95 000 HUF 256,76 EUR , 279,41 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír, jelzett, 70x100 cm
: kozár_edit