15030.
33. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
15 000 HUF
Márki István: A sakkjáték tankönyve. Elméleti és gyakorlati kalauz. A sakkjáték megtanulása kezdők és haladottabbak számára. Gyula, 1872., VI+331 p. Korabeli kopott aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány kissé foltos lappal, az egyik sarkán sérüléssel.