Dr. Bozóky Alajos: Római perjog. Nagyvárad, 1878., Hűgel Ottó, 278+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, kissé dohos, ceruzás aláhúzásokkal.