10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
[BedeÅ‘ Pál (1805-1873)] Geschichte Ungarns mit Abbildungen der Anführer und Könige. Preßburg (Pozsony), 1843, Alois Buchánszky, 4+136 p. Német nyelven. Magyar vezérek és uralkodók fametszetű képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papÃrkötésben, kopott borÃtóval, sérült, hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!/ In German language. With the wood engraving illustration of the Hungarian Chiefs and Monarchs. Paperbinding, with worn cover, and damaged spine, with little bit spotty pages, little bit musty. Rare!