15131.
33. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
57
Képes budapesti szakácskönyv. Sz. Hilaire Josefa, Kovács Irma, Dorn Anna, Gombos Erzsi, Moesz Gézáné, özvegy Gyöngyössy Sámuelné, Zempléni Szabó Antalné nyomán szerkesztette: Zempléni Szabó Antónia. [Szabó Antal.] Függelék: A magyar gazdasszony házi kincstára. Bp.,[1896], Lamepl R. (Wodianer F. és Fiai), 4+550+XIX+10 p.+ 4 t. Hatodik, négy színzett képpel, 53 fametszettel és számos kiváló magyar étellel bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.