Perényi Imre: Városépítés a Szovjetúnióban. Bp., 1947., Új Magyar Könyvkiadó. Magyar nyelven. Angol nyelvű bevezetővel és képaláírásokkal. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.