cca 1920 Frauereuth fácán, kézzel festett, jelzett ( tervező: Max Herm... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~13351/cca-1920-Frauereuth-facan-kezzel-festett-jelzett-tervezo-Max-Hermann-Fritz-kopott-aranyoz~II1965848
1965848
11088
32
28000
Beschreibung: cca 1920 Frauereuth fácán, kézzel festett, jelzett ( tervező: Max Hermann Fritz), kopott aranyozás, m: 43 cm
: turóczi_márk