Herendi emlék falitál:"S Stephanus Rex Hungarorum 1038-1938" feliratta... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~13351/Herendi-emlek-falitalS-Stephanus-Rex-Hungarorum-1038-1938-felirattal-kezzel-festett-jelzett-~II2038704
2038704
11085
32
30000
Beschreibung: Herendi emlék falitál:"S Stephanus Rex Hungarorum 1038-1938" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
: turóczi_márk