30501.
32. Gelaufene Gross-Auktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Franciaország / Második Császárság 1856. "Napóleon Lajos születése" Ag zseton. Szign.: Caqué (2,09g/15mm) T:1- patina / France / Second Empire 1856. "Birth of Louis-Napoleon" Ag jeton. Sign.: Caqué (2,09g/15mm) C:AU patina