1936 Die Olympischen Spiele 1936. 1-2. köt. 2 db gyűjtőkép album kevés... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~13371/1936-Die-Olympischen-Spiele-1936-1-2-kot-2-db-gyujtokep-album-keves-hiannyal-erdekes-lei~II2036450
2036450
11967
32
Printed Materials
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: 1936 Die Olympischen Spiele 1936. 1-2. köt. 2 db gyűjtőkép album kevés hiánnyal, érdekes leírásokkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: turóczi_márk