Katona Nándor (1864-1932): Felvidéki / Tátrai táj. Olaj, falemez, jel... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~13345/Katona-Nandor-1864-1932-Felvideki-Tatrai-taj-Olaj-falemez-jelzett-32x48-cm-uvegezett-~II1953536
1953536
10045
32
110000
Rufpreis:
110 000 HUF 297,30 EUR , 323,53 USD
Beschreibung: Katona Nándor (1864-1932): Felvidéki / Tátrai táj. Olaj, falemez, jelzett, 32x48 cm üvegezett keretben / Oil woodplate, signed. In glazed frame
: turóczi_márk
Katalognummer: