Holló László (1887-1976): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, restaurált,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~13345/Hollo-Laszlo-1887-1976-Hazafele-Olaj-vaszon-jelzett-restauralt-45C39756-cm~II2043374
2043374
10041
32
120000
Beschreibung: Holló László (1887-1976): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 45×56 cm
: turóczi_márk