Halvax Gyula (1906-1984): Tölgyes 1924. Olaj, vászon, jelzett, keretbe... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~13345/Halvax-Gyula-1906-1984-Tolgyes-1924-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-35C39741-cm~II2024405
2024405
10039
32
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Halvax Gyula (1906-1984): Tölgyes 1924. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 35×41 cm
: turóczi_márk