10012. 32. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Illés Endre: Festett egek, színházi plakátterv, tus, jelzett ("BM"), papír, üvegezett fa keretben, 69,5×49,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk