10000. 32. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
10
0 HUF
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk