Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 93

Vass Albert (1896-1969): Székelyház részlet 1931. Olaj, karton, jelzett, 16×11 cm
10084.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Viski János (1891-1987): Acsarkodó tehenek a Balatonban. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 60×80 cm
10085.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Viski János (1891-1961): Téli lovas szán. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80 cm
10086.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Zádor István (1882-1963): Langeron ( Odessza). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm
10087.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Zemplényi Tivadar (1864-1917): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, hibás keretben, 28×37 cm
10088.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
17
Zórád Géza (1896-1959): Kaszáló férfi a tópartnál. Olaj, vászon, jelzett, hibás keretben, 60×80 cm
10089.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Zórád Ernő (1911-2004): Meghiúsult rablás. (12 db lap), vegyes technika, papír, jelzés nélkül,apró folt néhány lapon, 30×40 cm (12×)
10090.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
cca 1895 Jelzés nélkül: Szent Miklós más szentek társaságában, orosz ikon, tojástempera, fa, hátulján feliratozva, kis sérülésekkel, lepattanásokkal, 22,5×17,5 cm /  cca 1895 Saint Nicholas in the company of other saints, Russian icon, egg tempera, on wood, without signs, with notes on its back, with minor signs of use and damages, 22,5×17,5 cm
10091.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
cca 1900 Jelzés nélkül: Győzedelmes Szent György, orosz ikon, tojástempera, fa, kis lepattanásokkal, 39×29,5 cm  cca 1900 Georgiy Pobedonosets, Saint George the Victorious, Russian icon, egg tempera, on wood, with minor faults, 39×29,5 cm
10092.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
36

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF