Alfred Soder (1880-1957): Erotikus ex libris Reich Péter Cornel Színes... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~13346/Alfred-Soder-1880-1957-Erotikus-ex-libris-Reich-Peter-Cornel-Szines-rezkarc-papir-jelzett-~II1975592
1975592
10502
32
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Alfred Soder (1880-1957): Erotikus ex libris Reich Péter Cornel Színes rézkarc, papír, jelzett (utasításokkal), 11,5×8 cm
: ra
Katalognummer: