William Stern: Allgemeine Psychologie auf personalisticher Grundlage. Haag,1935, Martinus Nijhoff, XXVIII+831 p. Német nyelven. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel./ Fist edition. Linen-binding. In German language.