Csuzi Cseh Jakab: Lelki bölcsességre tanitó oskola, mellyben az Istenhez való igaz meg-térésnek bölcs tudományát s idvesseges gyakorlásának rendit és módgyát, világos kérdések s feleletek által az istenes életben...
... gyönyörködöknek lelki hasznokra ki adta - - Sz. I. T. doct. és préd. Debreczenben, 1680. Rosnyai Janos, [16]+202 [recte: 192 - a 69. p. után téveszt]+[2] (utolsó levele a "lajstrom"-ból hiányzik).
Rozsnyai János (?-1682) debreceni nyomdász nyomtatta az első magyar nyelvű ábécés könyvet.
Modern vászonkötésben. XVII. századi ajándékozási bejegyzéssel