1936 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIV. évf. 1-36 sz. 1936-os teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1936, Nimród, IV+580 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.