Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Hilóczky Adalbert (1802-1883): Aszubor készítés-módja, mely szerint mindenhol és mindenki az érett szőlőt termő vidékeken tökéletes aszubort készíthet. Több kisérletek nyomán tulajdon tapasztalásaiból merítve a nagy érdemű közönség használatára. Mellékletül: I. A pezsgőbor készítését ó-borból és II. Champagnéi mód szerint mustból. Franczia készítők hű előadásaiból s egyéb iratokból egybe szedve. Pótlékul: A pezsgő ürmös készítését őszi italnak. Pest, 1846, Esztergami Beimel József, 38+2 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a borítón apró kopásnyomokkal, a gerincen és a borítón apró sérülésekkel, de belül jó állapotban. Nagyon ritka! Aukción még nem szerepelt./ Adalbert Hilóczky:How to make Aszu Wine. Pest, 1846, Josef Beimel of Esztergam, 38+2 p. In Hungarian language. Half-linen-binding, with little bit worn cover, and little damages on the spine and the cover, but the other things are okay. Very Rare!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra