Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

[Orczy Lőrincz]: Költeményes holmi egy nagyságos elmétől. A költeményes gyűjtemény öregbedésére a nagyságos szerzőnek különös engedelmével közre botsátotta Révai Miklós. Pozsonbann, 1787. Loewe Antal' betűivel. 7 sztl. lev. 245 l. 185 mm. Első kiadás. Hozzákötve: Hozzákötve: [Barcsay Ábrahám - Orczy Lőrinc]: Két nagyságos elmének költeményes szüleményei. A' költeményes gyűjtemény' öregbedésére a' nagyságos szerzőknek egyező akaratjokból közre botsátotta Révai Miklós. Pozsonbann, 1789. Loewe A. [16]+245 p. Első kiadás. A kötet Révai Miklós versével kezdődik (Szalai gróf Barkótzi Ferentz' esztergami érsek és Magyar ország primása' hamvainak) az érsek címerének metszetvignettájával. Korabeli aranyozott, vaknyomott egészvászon kötésben. Szép példány!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor