Dugonics András: Jeles történetek. Mellyeket a' magyar játék-szinre alkalmaztatott ~. Első könyv.
Pesten, 1794. Füskúti ifjabb Landerer Mihály. 1t (Toldi Miklós portréja).+386p. Utolsó lapból szöveget nem érintő rész hiányzik, címkép lapja kissé sérült. Korabeli, kopott félbőr kötésben. Ritka