Kolozsvár, Cluj; Hídkapu külvárosi oldala a XIX. század elején. Kováts... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/32/kategorien~Ansichtskarten/Siebenburgen~13726/Kolozsvar-Cluj-Hidkapu-kulvarosi-oldala-a-XIX-szazad-elejen-Kovats-P-fiai-85-sz-brid~II2038000
2038000
21879
32
4600
Transylvania
Ansichtskarten
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Kolozsvár, Cluj; Hídkapu külvárosi oldala a XIX. század elején. Kováts P. fiai 85. sz. / bridge gate in the 19th century
Materialzeichen:
T2
: ekb