Holló Barnabás (1865-1917) DN "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - B... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~13123/Hollo-Barnabas-1865-1917-DN-Baro-Wesselenyi-Miklos-emlekverseny-Balatoni-tavuszas-ez~II1949307
1949307
30199
31
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Holló Barnabás (1865-1917) DN "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" ezüstözött emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (100g/68x49mm) T:1- patina / Hungary ND "Baron Miklós Wesselényi Commemorative Race - Long distance swimming in Balaton" silver plated commemorative plaque, with "LUDVIG" makers mark on reverse, in case. Sign.: Barnabás Holló (100g/68x49mm) C:AU patina
: ttg