15010.
31. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp.,[1903],Singer és Wolfner, (Budapesti Hírlap Nyomda), VIII+527 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kiadói sérült karton védőtokban, ezt leszámítva szép állapotban.