Solth Imre, vitéz: Egy tüzértiszt naplója az 1914-18. évi világháborúból.
Budapest, 1942. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület - Madách Nyomda. XIV + 543 p. Szövegközti képekkel és térképvázlatokal. Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. Kiadványai II. Kiadói egészvászon-kötésben. jó állapotban