Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD

Beschreibung:

Kolligátum 4 történelmi műből (egybekötve): Ráth Károly: II. Rákóczy Ferenc emlékirata a magyar hadjáratról. 1703-1711. Győr, 1861, Sauervein Géza, 208 p. Révész Imre: Etel laka, vagyis Attila hun király birodalmi székhelye. Történelmi vizsgálat. Debrecen, 1859, Városi Könyvnyomda, IV-5-71+1 p. Révész Imre: Erdősi János. Magyar protestáns reformátor, különös tekintettel, némely magyar tudósok balvéleményére. Debrecen, 1859, Városi Könyvnyomda, V-6-122+2 p. Rogerius mester váradi kanonok siralmas éneke. Magyarországnak IV-dik Béla király idejében a tatárok által történt romlásról. Tamás spalatói esperest "Historia Salonita"-jából, a tatárjárás története. Nagy-Magyarország dolgaról. Fordította Szabó Károly. Magyarország Történetének Forrásai. Magyarország alapításától a XVI-dik századig. I. kötet. II. füzet. Pest, 1861, Ráth Mór,(Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.) X+101 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra