15171.
31. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Dr. Schermann Szilárd: Magismeret I-II. kötet. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó, 867+2+208+4. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet hátán folttal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Nagyon ritka!