Dr. Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum régi képtárának leíró lajstroma. Bp.,1906, Hornyánszky V., VIII+431 p.+100 t. (Fekete-fehér fotók.) Szövegközti rajzokkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.