15386.
31. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gaál Mózes: Hűséges mind a sírig. Mikes Kelemen naplója. Történetei elbeszélés. Bp.,1902, Franklin, 157 p. Első kiadás. Kiadói festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső szennylapon és a kötéstáblán firkával, kis lapszéli foltokkal. A szerző, Gaál Mózes (1894-1929) dedikációjával. "A kedvesés jó Bethy néninek, 1905-dik évi adó fejében. Mózsi."