15360.
31. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
15
Balló Mátyás: Uzia. Bp.,1897, Kilián Frigyes, (Id. Poldini Ede-ny.),4+112+2 p. Egyetlen kiadás. Későbbi félvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal a borítón. Ritka! A szerző, Balló Mátyás (1844-1930) vegyészmérnök által Dr. Melly Béla jegyző részére dedikált példány.