XIX. sz. eleje: Breguet a Chauny jelzett szerkezetű egynapos utazóóra. Gyöngyházberakásos, festett fa tokkal. Réz számlappal Nem működik. / First half of the XIXth. century. Traveller clock in wooden case, with copper dial, and shell inlay. Does not work. 16 cm