cca 1900 Herendi Cubash mintás áttört szélű dísztányér párban, kézzel... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~12783/cca-1900-Herendi-Cubash-mintas-attort-szelu-disztanyer-parban-kezzel-festett-jelzett-mC3~II1898710
1898710
11105
31
120000
Beschreibung: cca 1900 Herendi Cubash mintás áttört szélű dísztányér párban, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopott festéssel, d: 19,5 cm (2×)
: vörös_iván